"Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!"

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Facebook

Expedice na míru Panamericana Transylvánie Winter Tour Moab - USA Transylvánie víkend SSV buggy Transylvánie s SSV buggy / ATV Transylvánie off road / SUV Maroko SSV buggy / ATV Alpy SUV Ostatní destinace

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

Mám zájem o pravidelné
zasílání aktualit e-mailem
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 
Vaše e-mailová adresa bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail na adresu jirka.ch@offroadguide.eu a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Základní informace

My zajistíme průvodce, itinerář i organizaci celé výpravy. Vy si můžete vybrat jednu z destinací, kam už výpravy a expedice pořádáme, případně si zvolit destinaci zcela novou - dle Vašich představ (viz expedice na míru).
Jet můžete s vlastním terénním vozem nebo si u nás zapůjčit JEEP, na výpravy pro SSV buggy máme k dispozici stroje Gladiator Z8. U výprav s leteckou přepravou zajistíme zapůjčení vozů 4x4 nebo jiných strojů na místě.

Doposud byl v nabídce jen kalendář expedic do vybraných lokalit s předem stanoveným termínem. Nyní máte další možnosti, sami si vybrat jednu z destinací (viz destinace), kde už se expedice realizovaly a přizpůsobit si termín vlastním požadavkům, případě požadavkům party, kterou dáte sami dohromady.

Nebo si prostě zvolíte vysněné místo novou destinaci (viz expedice na míru) a my připravíme v případě, že to bude do dané lokality možné expedici na míru.

Jet můžete vlastním terénním vozem/SUV, případně ATV, SSV nebo pro Vás máme připraveny k zapůjčení nové teréňáky JEEP RUBICON v kompletní expediční výbavě i nové SSV buggy 4x4 Galdiator Z8, na zimu pak sněžné skútry Yamaha. Samozřejmě, že u destinací, kam se přepravujeme letecky, zajistíme zapůjčení terénních vozů na místě.

V případě, že jste pouze jedna posádka, není problém se přidat ke skupině, která se dává dohromady pro vybranou destinaci na jeden termín, který bude předem stanoven.

 

Co Vás taková expedice - výprava bude stát...

To si spočítáte velice jednoduše, u každé výpravy - expedice, je uveden účastnický poplatek za posádku (u leteckých výprav se zapůjčenými vozy za osobu), ten je rozpočítaný při účasti 6 platících posádek. Když je přihlášen nedostatečný počet posádek, cena poplatku se po souhlasu všech účastníků buď zvýši rovným dílem nebo se výprava-expedice zruší v termínu uzávěrky přihlášek a poplatek v plné výši se vrátí všem účastníkům.

Termín uzávěrky přihlášek je u výprav-expedic s vlastním vozem vždy 30 dnů před konáním a u výprav - expedic s leteckou přepravou se zapůjčením vozu 60 dnů před konáním. Přihlášení platí v případě zrušení účasti na výpravě storno poplatky viz. přihláška.

K účastnickému poplatku, který zahrnuje offroad-průvodce, itinerář a organizaci výpravy-expedice, je nutné připočítat samotné náklady na cestu, které obsahují (náklady jednotlivé posádky na PHM, stravu, poplatky za kempy a ubytování, vstupy, atd. případně letenky a půjčení vozu v dané zemi) a jsou vždy vyčíslenu u příslušné destinace.

Tedy každá výprava-expedice Vás bude stát účastnický poplatek + náklady na cestu.

K tomu je třeba připočítat v případě, že nepojedete vlastním vozem pronájem vozu viz půjčovna.

 

Říkáte si - to by bylo něco, ale můžu vlastně jet úplně bez zkušeností s jízdou v terénu ?

Můžete, ale v případě, že nemáte žádné zkušenosti, je třeba na to upozornit (součást přihlášky). Po základním zaškolení, budete zařazeni do čela skupiny, aby Vám mohl průvodce poradit a sledovat jak si vedete. I lidé, kteří mají řadu let terénní vůz často nemají zkušenosti s jízdou v terénu. Všechno je jednou poprvé a tak i Ti, kdo mají zkušenosti s jízdou v terénu najedno stojí před písečným dunovým polem, před kamenitou pouští, strženou cestou, brodem řeky a i pro ně je to poprvé. A právě od toho je tam off road průvodce, aby vysvětlil, jak se pohybovat s vozem a najel jako první stopu. V případě, že si nebudete jisti, projede obtížný úsek průvodce za Vás.

 
Informace a vaše otázky vám rádi zodpovíme na tel.: +420 602 299 299.

 

© 2023 Off Road Guide s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.