"Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!"

PANAMERICANA

Facebook

Expedice na míru Panamericana Transylvánie Winter Tour Moab - USA Transylvánie víkend SSV buggy Transylvánie s SSV buggy / ATV Transylvánie off road / SUV Maroko SSV buggy / ATV Alpy SUV Ostatní destinace

PŘIHLÁŠKA

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

Mám zájem o pravidelné
zasílání aktualit e-mailem
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 
Vaše e-mailová adresa bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail na adresu jirka.ch@offroadguide.eu a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Je tu nový projekt

Velká cesta po AMERICE

PanAmericana on road-off road trip 2022-2027

 
Od Aljašky směr jih a to cestou necestou až do Patagonie, tedy průjezd Kanada, Severní a Jižní Amerika, vždy každoročně po třech týdnech na jaře a na podzim. S tím, že trip je v plánu na pět až šest let. Začínat budeme červnu, vyjedeme z USA směr Aljaška, ještě je volné místo pro dvě posádky.

Itinerář naší cesty

Začátek v červnu 2022 severozápad USA Portland, odtud vyrazíme směr Aljaška do Anchorage. Druhá trasa povede v srpen/září 2022 po Aljašce s leteckou návštěvou NP Katmai. Další rok 2023 se pojede přes Britskou Kolumbii a Kanadu a v druhé polovině roku americký severozápad - státy Washington, Oregon, Idaho. Následně v roce 2024 - státy Kalifornie, Nevada, Utah, Colorado. Dále Arizona, New Mexico, v druhé polovině roku Texas, Mexiko. Z Mexika dle aktuální politické situace přesun pravděpodobně lodí do Jižní Ameriky, kde postupně projedeme Peru, Bolívii, možná Paraguay, Chile a Argentinu až do Patagonie, kde budeme v roce 2027 (možná 2028) končit.

 
Kdo by jste měl zájem o bližší info, tak piště na jirka.ch@offroadguide.eu nebo volejte na 602 299 299.

 
  PŘIHLÁŠKA  

 

© 2023 Off Road Guide s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.