TRANSYLVÁNIE MAROKO AUSTRÁLIE ISLAND TAGLIAMENTO NAMIBIE NORSKO KORSIKA
VSTUPTE
expedice a výpravy
1997 - 2013
novinky klub víkendová setkání v ČR

 

Jak už název webu napovídá, připomínáme si zde staré časy Off Road Expeditions pod vedením „Náčelníka“.
Aktuální info o akcích najdete na www.offroadguide.eu.

Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

OFFROADGUIDE

Jirka Chramosil je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kteří chtějí netradičně poznávat cizí země v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!
NAMIBIA EXPERIENCE

V Namibii se snoubí snad všechny typy kraje, které můžete v Africe očekávat. Od pouštních dun, drsného pobřeží, přes savanu až po kaňony vyschlých řek, plné divoké zvěře - prostě neopakovatelná nádhera.
TOUAREG CLUB

Touareg se dokáže lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a s lehkostí zvládat náročný terén. Přidejte se do klubu příznivců těchto vozů.
TOUAREG DOPLŇKY 4x4

Touareg se dokáže lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a poté zvládat náročný terén. Upravte si u nás svůj vůz, aby byl v terénu ještě lepší.
AMAROK CLUB

Amarok Club sdružuje majitele vozů VW Amarok, pořádá víkendová setkání s ježděním v terénu i poznávací výpravy po nezpevněných cestách v zahraničí.
AMAROK 4x4 DOPLŇKY

Amarok se dokáže lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a s lehkostí zvládat náročný terén. Upravte si u nás svůj vůz, aby byl v terénu ještě lepší.

  TOPlist